פורץ רכבים מקצוע שיגיע אליך במהירות

לפני שבועיים בדיוק איבדתי את המפתחות של הרכב שלי במרכז הכרמל בחיפה, למזלי הרב התקשרתי לפורץ רכבים שהגיע במהירות לאיזור, פרץ לי את הרכב ויצאתי משם בשמחה. אני ממליץ לכל אדם שנתקע עם המפתחות בפנים או כל בעיה אחרת כשהוא לא מצליח לפתוח את האוטו מומלץ להתקשר למומחה פורץ רכבים מוסמך ומקצועי כדי שיבוא ויעזור .

מנעולן לרכב

מנעולן לרכב הוא אדם אשר עוסק לפרנסתו בפריצה של רכבים. מקצוע זה נשמע מוזר במקצת – הרי אנחנו רגילים לחשוב על פריצה של רכבים במונחים של פשיעה ועבירות פליליות. אך המציאות מוכיחה כי ישנו צורך בפורצים מקצועיים גם במסגרת שומרת החוק, ולמעשה בעיקר בה. מנעולן לרכב יודע כיצד לטפל במנעולים השונים של הרכב – מנעולי הדלתות, מנעול ההצתה של הרכב, מנגנוני האזעקה השונים וכדומה. אנשים רבים מוצאים את עצמם נזקקים לשירותיו של מנעולן לרכב במגוון מקרים. המקרה הנפוץ ביותר הוא כאשר מפתחות הרכב אבדו, או לחילופין ננעלו בתוך הרכב ב"זכות" הנעילה האוטומטית של הרכב. אמנם לעיתים יש אפשרות להשיג את המפתח הרזרבי של הרכב, אך אם אין מפתח כזה או שאין דרך להגיע אליו – אין מנוס מהזמנת מנעולן לרכב – או משבירה של חלון הרכב, כאשר המפתחות בתוכו. אולם אופציה זו עלולה להיות יקרה מאד, בסופו של דבר, כלכלית ובריאותית. מקרים נוספים שבהם נדרש מנעולן לרכב הוא כאשר ישנה תקלה במפתח ואין אפשרות לפתוח את הרכב, וכן במקרים שישנה בעיה ברכב אך בעליו אינם בנמצא – החל מאזעקה שפועלת ללא סיבה ואין אפשרות לעצור אותה, ועד לילד שנשכח ברכב, חס וחלילה, ויש צורך לחלצו.

הכשרה מקצועית של מנעולן לרכב

על מנת לעבוד כמנעולן רכב, יש צורך בלימודים מקצועיים של התחום. לא כל אחד יכול להתקבל ללימודים כמנעולן רכב – יש להמציא למקומות הלימוד תעודת יושר מן המשטרה, על מנת לוודא שהאדם אשר לומד את המקצוע הוא אכן אדם ישר והגון, ולא פושע מועד שינצל את הידיעות שילמד לצרכים שאינם חוקיים. במהלך הלימודים לומדים על סוגי מנעולים, הן מנעולים ביתיים מכל הסוגים והן מנעולי רכב. לומדים כיצד לטפל במערכות אזעקה, כיצד לפרוץ לאזורים נעולים מסוגים שונים, ולבסוף גם כיצד להתקין מנעולים מכל הסוגים, בבית וברכב. בסיום הקורס המקצועי מקבלים הסטודנטים רישיון משטרתי לעיסוק בפריצה – בלעדיו אסור בתכלית האיסור לעבוד בתחום. כאשר מזמינים מנעולן לרכב, מומלץ מאד לוודא שיש ברשותו רישיון כזה.

איך לבחור מנעולן לרכב

כאשר יש צורך במנעולן, הצורך הוא לרוב דחוף למדי. למרות זאת, כדאי לבחון היטב מי הוא המנעולן אותו בוחרים. כאמור, חשוב לוודא של מנעולן ישנו רישיון משטרתי. בנוסף, כדאי לוודא שהמנעולן אכן אמין. כאשר מדובר במנעולן לרכב, קל לבדוק זאת – בדיוק כשם שהלקוח בודק את רישיונו של המנעולן, כך המנעולן צריך לוודא שהלקוח שהזמין אותו הוא אכן בעל הרכב – באמצעות הצגת רישיון נהיגה ורישיון רכב. מנעולן שדורש הוכחות אלה – הוא ככל הנראה אמין. בנוסף, חשוב לוודא שהמנעולן אכן מכיר את תחום מנעולי הרכב השונים. מומלץ לציין בזמן ההזמנה את סוג הרכב והדגם, על מנת לוודא שהמנעולן אכן מתמצא במנעולי הרכב.

לסיום, סרטון שמראה איך אפשר לפרוץ לרכב באמצעות האצבעות בלבד!